Të shtëna me armë në Laç, plagoset një person

Prishtinë | 23 Gus 2022 | 08:41 | Nga Ekonomia Online

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë.

Sipas të dhënave paraprake, ka mbetur i plagosur 60-vjeçari Besim Zeneli banues në zonën e Shullazit në Kurbin.

Zeneli është qëlluar nga persona të panjohur ndërsa ishte pranë dyqanit të tij të fruta-perimeve, në buzë të rrugës, ndërkohë që dinamika është ende e paqartë.

Policia ka shoqëruar 3 persona në komisariat që mendohet se kanë dijeni për ngjarjen, mes të cilëve mendohet të jetë dhe autori.

Të ngjashme