Tiranë, vdes 85 vjeçari nga zjarri në banesë

Prishtinë | 05 Jan 2018 | 11:26 | Nga

Një 85 vjeçar ka humbur jetën pasi banesa e tij në rrugën “Frosina Plaku” të Tiranës është përfshirë nga flakët.

Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se zjarri ka rënë pasi ka marrë flakë rezistenca ngrohëse dhe si pasojë e tymit është asfiksuar i moshuari me inicialet S.N., i cili jetonte i vetëm, shkruan Top Channel.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje për veprimet e metejshme për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme