U hodhën nga kati i pestë i pallatit, ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija 2 vjeçar në Vlorë (Video)

Prishtinë | 26 Nën 2021 | 12:59 | Nga Ekonomia Online

Një 35-vjeçare është hedhur nga pallati së bashku me fëmijën e saj në qytetin e Vlorës.

E reja është hedhur së bashku me fëmijën e saj 2-vjeçar.

Ndërkohë mësohet se kanë ndërruar jetë në spitalin e Vlorës nëna dhe fëmija që u hodhën nga kati i pestë i një pallati në lagjen Pavarësia të qytetit të Vlorës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme