Vajza e talentuar që humbi jetën gjatë operacionit (Video)

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 12:54 | Nga

Adoleshentja Blerta Pepa, e cila humbi jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm gjatë një operacioni në Spital në Tiranë, ka qenë një emër i dëgjuar pasi ka qenë pjesëmarrëse në kompeticionin televiziv, “Gjeniu i Vogël”.

Aju u nënshtrua një operacioni në këmbë për shkak të një dëmtimi në orën e fiskulturës, por nuk mundi të mbijetojë.

Daja i saj ka sqaruar ngjarjen dhe është shprehur se shkak për humbjen e jetës në moshë kaq të re ka qenë një pakujdesia e mjekëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme