Vritet një 29 vjeçar në Kavajë

Prishtinë | 09 Dhj 2019 | 19:08 | Nga Ekonomia Online

Një person është vrarë pasditen e sotme në Kavajë.

Bëhet fjalë për M.Ismaili 29 vjeçar, njofton Top Channel.

Viktima dyshohet se është vrarë me armë gjahu.

Autori i dyshuar Xhevdet Leçini, 60 vjeç nga Kavaja, është ndaluar nga policia.

Nderkohë viktima mësohet se ka qenë i dënuar më parë për plagosje dhe është liruar disa muaj më parë.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta në lagjen nr.2 të qytetit, ku autori i dyshuar ka një lokal.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme