Vuçiq-Pendarovskit: S’të duhet përkthimi, ti flet mirë serbisht

Prishtinë | 22 Nën 2019 | 14:40 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski sot paradite e ka nisur vizitën zyrtare në Serbi.

Ai u prit me nderimet më të larta shtetërore dhe ushtarake nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq në Beograd.

ВО ЖИВО | Официјална посета на Република Србија – церемонија на пречек од претседателот Александар Вучић #ПосетаСрбија

Gepostet von Stevo Pendarovski am Freitag, 22. November 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme