Zjarr në një banesë në Durrës, tre të plagosur rëndë

Durrës | 17 Mar 2018 | 14:33 | Nga

Një apartament në qytetin e Durrësit është përfshirë nga flakët duke lënë tre të plagosur, një prej tyre punonjës i zjarrfikëses.

Zjarri ka rënë rreth orës 11.25 në lagjen nr.17 e për pasojë janë dëmtuar G. T dhe M. D., rreth 70 vjeç. Ata janë në gjendje të rëndë në spital.

Më datë 17.03.2018, rreth orës 11:25, në lagjen Nr.17 ka rënë zjarr në apartamentin e një pallati.

Gjithashtu gjatë detyrës është asfiksuar punonjësi i zjarrfikëses A. K., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, njofton TCH.

Në vendngjarje ndodhen efektivët e Policisë, të cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme