Veshje të thjeshta zyre që të dukemi si “shefe”

Prishtinë | 20 Nën 2022 | 17:27 | Nga Ekonomia Online

Kostumet, fustanet , këpucët, çantat janë disa nga aksesorët që çdo vajzë duhet të ketë. Por duhen zgjedhur me kujdes modelet e duhura për në punë.

Ja 7 veshjet ideale për punë që çdo vajzë duhet të ketë në gardërobën e saj.

Kostumi

Këmishë elegante dhe moderne

Këpucët e zeza elegante me takë të lartë

Set të brendshmesh

Fustani për punë

Çanta e zezë klasike

Pallto

Të ngjashme