13-vjeçari shqiptar mahnit jurinë e The Voice Kids në Gjermani

Prishtinë | 14 Mar 2018 | 08:47 | Nga

Është duke u mbajtur gara e madhe e The Voice Kids në Gjermani dhe, së fundi, jurinë e kësaj gare e ka mahnitë zëri i Besim Karpuzit, që vjen nga Drenica e Kosovës.

Ai ka fituar zemrat e jurisë në audicionet e fshehura, kurse vetë juria e ka cilësuar talentin shqiptar një këngëtar të vërtetë, duke ia vlerësuar zërin, por edhe qëndrimin e tij.

Për më shumë mund ta ndiqni performancën e Besimit, i cili tashmë vazhdon garën e mëtutjeshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme