2 Chainz dhe Lil Wayne publikojnë videoklipin “Money Maker”

Prishtinë | 12 Sht 2020 | 10:11 | Nga Ekonomia Online

2 Chainz ka shpërndarë videoklipin e ri për këngën e tij më të re “Money Maker”, bashkë me Lil Wayne.

Videoja përfshinë banda të kolegjit duke marshuar dhe atë të bandës Human Jukebox të Universitetit të Jugut. Ndërsa, përfundon me falënderim për universitetet të cilat historikisht kanë qenë me pjesëmarrje të njerëzve me ngjyrë, shkruan NME.

2 Chainz ka publikuar videon edhe në faqen e tij në Instagram, derisa ka shkruar “E kam shikuar këtë video 10 herë sot, është videoja më e fuqishme, e mençur dhe më e ‘zeza’”, duke iu referuar videos e cila tenton të përfaqësojë zezakët.

https://www.instagram.com/2chainz/?utm_source=ig_embed
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme