Aksidentohet Zanfina Ismaili (Foto)

Prishtinë | 11 Tet 2016 | 15:42 | Nga

Para disa minutave është aksidentuar këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili.

Gazeta Express ka kontaktuar menjëherë me Zanfinën e cila ka thënë se nuk është lënduar dhe është mirë.

Zanfina Ismajli ka thënë për Gazetën Express se pas aksidentit është mirë dhe nuk ka pësuar ndonjë lëndim. Ajo momentalisht ndodhet në polici për shkak se ishte vetë këngëtarja që shkaktoi aksidentin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme