50-vjeçarja Lopez shkëlqen në tepihun e kuq

Prishtinë | 11 Sht 2019 | 17:31 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lopez mori gjithë vëmendjen në premierën e filmit “Hustlers”.

Ajo ishte mahnitëse teksa parakaloi në tepihun e kuq bashkë me partnerin e saj Alex Rodriguez.

Edhe pse 50-vjeçare, Jennifer vazhdon të jetë në top formë.

Premiera botërore e “Hustlers do të mbahet me 14 shtator. Filmi e sjell Jenniferin si striptiste ë rikthehet dhe mbledh një grup për të vjedhur klientët në “Wall Street”.

Të ngjashme