76-vjeçari ia lyp “live” Miss Kosovës (VIDEO)

Prishtinë | 03 Tet 2016 | 09:29 | Nga

76-vjeçari nga Kosova, që thotë se është “Play Boy” i Kosovës, ka pasur 300 femra deri tash. Ai i do shumë femrat dhe nuk mund të jetojë pa to. Këto deklarata i ka dhënë në emisionin “Kojshia Show”, përcjell “TetovaSot”.

“Një minutë pa femër nuk ri, apet kam me dal në “Facebook” dhe kam me kërku femra, qajo femër që do më afrohet do e marr”.

Ai gjatë emisionit ia lypi “live” Miss Kosovës, Arbnora Ademajt.

“Mua jashtëzakonisht më pëlqen Arbnora, e ka shtatin e bukur, kjo është edhe super manekine, edhe super Miss Kosova është”, u shpreh 76-vjeçari, i cili i do femrat shumë.

Ndërsa, sa i përket se si duhet të jetë një femër ideale për të, 76-vjeçari u shpreh se “gjithçka çka ka Arbnora qashtu e dua një, tjetër ma t’mirë nuk lypi më”. “Play Boy”-i e tha haptas se i pëlqen Arbnora, Miss Kosova.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme