Ariana Grande debuton si anëtare e jurisë në “The Voice”

Prishtinë | 21 Sht 2021 | 14:07 | Nga Ekonomia Online

Ariana Grande doli në skenë të hënën mbrëma për premierën e sezonit të“The Voice” në NBC si gjyqtare më e re e shfaqjes për fillimin e audicioneve.

Ishte hera e parë që këngëtarja pop 28-vjeçare qëndronte në karrigen ikonike të rrotullueshme të shfaqjes, por nuk iu desh shumë kohë para se të hynte në garë, shkruan DailyMail.

Ariana së shpejti mësoi se si të luftonte me trajnerët e tjerë me përvojë – Kelly Clarkson, John Legend dhe Blake Shelton – për të fituar garues të mirë për vete.

Të ngjashme