A është në lidhje me vëllain e Donaldit, flet Arta Nitaj

Prishtinë | 11 Jan 2022 | 18:22 | Nga Ekonomia Online

Modelja Arta Nitaj ka folur për herë të parë pas dyshimeve se ka raport të afërt me vëllain e Donald Veshajt, Romeon.

Gjithçka nisu kur dyshja postuan foto nga vendi i njëjtë në Dubai, por për të gjitha këto ka folur vetë modelja.

Në videon më poshtë mund ta dëgjoni deklaratën e saj nga sekondi 0:50

Së fundmi shumë artistë u panë në Dubai, ndër ta ishte edhe modelja e njohur Arta Nitaj, e cila pozoi fotografi nga më të ndryshmet gjatë pushimit në shoqërinë e modeleve Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj.

Të ngjashme