Ada Deda provokuese në Instagram, tregon fundshpinën…

Prishtinë | 08 Kor 2019 | 08:12 | Nga Ekonomia Online

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Dedës, Ada Deda, është përfolur gjithmonë për fotot e saj ‘’të nxehta’’ që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi mund të thuhet se ajo e ka ‘’ndezur’’ rrjetin, pasi ka postuar dy foto nga pushimet e saja ku ka shumë pak vend për imagjinatë.

Në fotot në fjalë ajo shfaqet e veshur me bikini minimaliste dhe gati i ka treguar plotësisht të pasmet e saja.

Bikinit janë në ngjyrë bezhë dhe mund edhe të thuhet se duket edhe sikur ajo nuk ka veshur gjë.

Kjo nuk është hera e parë që vajza e ish-deputetes ‘’thyen’’ rrjetin me foto provokuese.

Pas postimit të këtyre fotove ajo ka marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Catch my vibes

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

Catch my vibes

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

rise and shine

A post shared by @ adadedaa on

Të ngjashme