Adelina Berisha zhvishet në dimër, thotë se i mungon vera (Foto)

Prishtinë | 12 Mar 2018 | 16:14 | Nga

Këngëtarja e njohur sidomos për vijat e saj trupore, Adelina Berisha, është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Në këtë rrjet social, krahas fotografive nga jeta profesionale, ajo shpesh ndan me fansat e saj dhe momente nga jeta private.

Së fundi, Adelina ka postuar fotografi në Instagram , në të cilën shfaqet tejet tërheqëse e veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe një bluzë që i zbulonte belin.

“Më mungon vera”, është shkrimi me të cilin ajo e ka shoqëruar foton.

“S’ta fal” është projekti i fundit nga Adelina Berisha. Kjo këngë ka arritur që për një muaj të mbledh mbi 1 milion klikime në Youtube.

#misssummer ???

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

https://www.instagram.com/p/BfOTWS_F7D-/?hl=en&taken-by=adelinnaberisha

https://www.instagram.com/p/Bf0_cAojPDa/?hl=en&taken-by=adelinnaberisha

View this post on Instagram

?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

https://www.instagram.com/p/BYxqkCADJKU/?hl=en&taken-by=adelinnaberisha

View this post on Instagram

#thinkpositive ?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme