Adelina Tahiri po jeton mes luksit…

Prishtinë | 16 Sht 2019 | 21:45 | Nga Ekonomia Online

Adelina Tahiri vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për jetën e saj private e martesën me Serjoza Markov, por edhe për jetën luksoze. Këngëtarja njihet për faktin që vishet me shumë stil dhe markat e shtrenjta bien shumë në sy.

Siç duket Adelina është e apasionuar pas çantave dhe ka bërë një koleksion me markat më të njohura si Dior, Gucci etj.

Aq shumë i pëlqen çantat saqë i quan ato “Bebet” e saj, në videot e postuara në Instagram.

Të ngjashme