Adriana befasohet nga i dashuri, kjo është dhurata e tij

Prishtinë | 13 Pri 2021 | 17:49 | Nga Ekonomia Online

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, tash e një kohë po e shijon lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld

Çifti kohë pas kohe bëjnë dedikime dashurie për njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as befasitë e dhuratat, të cilat i tregojnë publikisht.

Së fundi, ishte Keith ai i cili i bëri një befasi Adrianës, duke i dhuruar asaj një buqetë me trëndafila, ndërsa aktorja zgjodhi fjalët më të bukura për të.

“Dashuria e jetës time”, kur e them këtë e them me gjithë zemrën time. Nuk do të kërkoja një partner më të mirë. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetën time. Dashuria për ty rritet çdo ditë. Mënyra se si ti më befason çdo ditë është e mrekullueshme. Je një person i mrekullueshëm. Shihemi së shpejti. Të dua”, shkruan ajo.

Të ngjashme