Afërdita përsëri në Insta, tregon linjat perfekte

Prishtinë | 21 Nën 2019 | 15:04 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj, falë bukurisë dhe linjave që ka arritur t’i mbajë në formën më të mire, gëzon interesimin e publikut…

Së fundmi, në paraqitjen e saj në InstaStory, ajo ka vënë në pah linjat e saj trupore në formën më të mire, duke dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër.

Këngëtarja me prejardhje nga Mali i Zi, tanimë është e lidhur me Jakub Kindl, me të cilin jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

View this post on Instagram

The bright side 💕

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

Beaching all day 🌴

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

L🔐ve you 💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

🍁

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

let me swim forever… 💕

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme