Afrona Dika rikthehet në Prishtinë, prezanton një pjesë të shtëpisë së saj luksoze dhe të Bleros

Prishtinë | 30 Pri 2021 | 12:21 | Nga Ekonomia Online

Artisti i njohur shqiptar, Blero dhe Afrona Dika, në shtator të vitit 2019 i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Çifti jetojnë së bashku në një apartament në Prishtinë, megjithëse Afrona të shumtën e kohës e kalon në Zvicër për shkak të punës dhe angazhimeve.

Sidoqoftë, ajo së fundmi është kthyer në Kosovë dhe ka prezantuar një pjesë të shtëpisë luksoze.

Afrona Dika (Foto: Instagram)

Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është Afrona.png

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, ka qenë përshkrimi i imazhit në të cilin ka etiketuar edhe bashkëshortin e saj.

Dyshja duket të jetë të lumtur me njëri-tjetrin, ndërsa në planet e tyre është edhe një fëmijë.

Kjo ndërkohë është martesa e dytë e Bleros, pas ndarjes nga aktorja Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme