Afrona guxon me ndryshimin e ri në pamje

Prishtinë | 15 Dhj 2019 | 18:53 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur Afrona Dika është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, bukuroshja Dika u ka prezantuar fansave ndryshimin e ri dhe të guximshëm në dukjen e saj.

Bëhet fjalër pjesën e flokëve, të cilat edhe pse i ka shkurtuar, Afrona edhe i ka lyer ato në ngjyrën blu të ndezur.

View this post on Instagram

Make-up by: @lauraobrinja

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Të dielën, modelja ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një fotografi të këtij ndryshimi, ku nuk munguan komplimentet  e shumta për dukjen e saj të re, percjell telegraf.

Afrona përndryshe këtë vit kurorëzoi dashurinë e saj me martesë në muajin shtator, me një dasmë të madhe e cila u përfol shumë nga mediat. 

Të ngjashme