Ahmad, djali që bën 200 selfie në ditë

Prishtinë | 27 Shk 2018 | 15:33 | Nga

Junaid Ahmad ka 50 mijë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram.

Ai pranon se është i dhënë tej mase pas tyre. 22 vjeçari ka treguar se bën 200 snap brenda një dite, shkruan BBC, përcjell Klan Kosova.

Ahmad ka thënë se i kushton shumë kujdes postimit të një fotografie në rrjetet sociale, për çka edhe merr shumë pëlqime. Por që nëse merr më pak se 600 pëlqime, ai ka treguar e fshin nga llogaria atë.

“Kur postoj një fotografi, në minutën e parë ose të dytën diku marr 100 pëlqime dhe kjo më pëlqen, telefoni më çmendet, është mahnitëse”.

Një studim i fundit bën me dije se obsesioni pas selfie-ve është një gjendje që njihet si Selfitis.

View this post on Instagram

Don't watch me, watch yourself 😘

A post shared by Junaid Ahmed (@junaidahmedx) on

View this post on Instagram

Natural vibes 👌💋

A post shared by Junaid Ahmed (@junaidahmedx) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme