Akil Gjakova bëhet baba për herë të parë

Prishtinë | 06 Maj 2021 | 21:58 | Nga Ekonomia Online

Kampioni i Evropës në xhudo, Akil Gjakova, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Suela Gjakova, kanë mirëpritur së bashku një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Mali.

Lajmin e ka bërë të ditur vet xhudisti nëpërmjet një postimi që ka ndarë me fansat në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

“Djali im, Mali”, ka shkruar ai në një fotografi ku ka zbuluar portretin e foshnjës së porsalindur.

Të shumta kanë qenë urimet nga miqtë e ndjekësit që ka pranuar në hapësirën për komente.

Të ngjashme