Aksidentohet Calvin Harris me të dashurën

Prishtinë | 08 Maj 2018 | 18:53 | Nga

Calvin Harris dhe e dashura e tij Aarika Wolf janë përplasur në një veturë të dytë këtë javë, duke lënë disa vajza të lënduara.

Dëshmitarët e rastit kanë treguar për TMZ se prapa timonit ishte Aarika në momentin kur kishte ndodhur aksidenti në Beverly Hills.

Range Rover në të cilin ishin Harris me të dashurën ishte përplasur në një Honda me dy pasagjere, e cila kishte marre kthesën në momentin e përplasjes. Vajzat e aksidentuara kane thënë se Calvin dhe Aarika nuk ishin interesuar fare në qoftë se ishin mirë.

Policia kishte dalë në vendin e ngjarjes dhe të dy palët kanë shkëmbyer informacionet e sigurimeve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme