Aktori i njohur u përplas me zyrtarin policor gjatë vizitës së Erdogan, dalin pamjet

Prishtinë | 18 Jan 2022 | 09:36 | Nga Ekonomia Online

Vizita e djeshme presidentit turk, Recep Tajip Erdogan, ka ndryshuar gjithë rrjedhën e qarkullimit normal të mjeteve në Shqipëri.

Për shkak se presidenti kishte shkuar në xhaminë e Et’hem Beut, i gjithë trafiku në rrugën e Elbasanit, u ndal deri në përfundimin e takimit të tij.

Por bllokimi në trafik për orë të tëra ka sjellë acarimin e gjithë drejtuesve të mjetit, mes tyre edhe aktorit të humorit, Albano Bogdo.

Ky i fundit ka dalë nga makina dhe duke bërtitur i ka kërkuar efektivët të Policisë që t’i hapte rrugën që të kalonte.

Të ngjashme