Aktorja e Hollywood del pa trohë grimi

Prishtinë | 11 Jan 2017 | 15:55 | Nga

Aktorja e famshme, Jennifer Garner, ka treguar se duket e përkryer dhe pa një trohë grimi në fytyrën e saj.

Aktorja është fotografuar në Brentwood, ndërsa del nga makina dhe në krahë e mbanë djalin e saj, Samuel Affleck.

Ashtu si çdo nënë tjetër, Jennifer ka zotëruar artin e multitaskingut, duke mbajtur në krah djalin e fjetur dhe duke folur në telefon. Nuk ka çka të thuhet më shume, Jennifer duket shkëlqyeshëm edhe pa asnjë trohë grimi në fytyrën e saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme