Albani dhe Miriami po sjellin këngë bashkë

Prishtinë | 17 Sht 2018 | 08:36 | Nga

Pak ditë pasi publikoi projektin “Lea”, Alban Skenderaj ka nisur punën për një këngë të re.

Veçse kësaj radhe bashkë me gruan, Miriam Canin.

Lajmi u bë i ditur nga këngëtarja e cila bëri një instastory ku shihej Albani në krah të producentit të njohur shqiptar, Kledi Bahiti – pjesë e Threedots.

“Mezi po pres ta dëgjoni”, shkroi Miriami mbi fotografi, njofton Klan Kosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme