Albatrit Muqiqi bëhet sërish baba, Egzona lind binjak

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 13:48 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari Albatrit Muqiqi ka publikuar një imazh në rrjete sociale.

Ai ka treguar se gruaja e tij Egzona ka lindur, dhe ka sjellë në jetë binjak, një djalë dhe një vajzë. Çifi i ka emëruar me emra Elia dheEraldi.

Në llogarinë e tij “Instagram”, ai ka shkruar: ‘Sot eshte dita me e lumtur në botë për mua, na gëzoj zoti me një djal dhe vajzë , falenderimi i takon vetem Allahut☝? , paqi shendetin e gjithë botës zemrat e mija #Elia&Erald ❤️ #twins.

Të ngjashme