Albëria: Sa herë m’ke dasht

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 15:58 | Nga

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, pas një pauze të gjatë, do të lansojë këngën e saj të re.

“Sa here m’ke dasht” titullohet kënga, që është bashkëpunim me Kledi Bahitin dhe kompaninë “Three Doots”.

Kurse për videoklipin është përkujdesur “Max Production”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme