Albërie Hadërgjonaj thotë se ia thyen Instagramin

Prishtinë | 19 Mar 2018 | 17:02 | Nga

Pas imazheve mjaft intime që u publikuan në rrjetet sociale, Albërie Hadërgjonaj shfrytëzoi Instagramin për të thënë se fotografia ishte e montuar

Në Insta Story, këngëtarja postoi foton nën të cilën shkroi: “Fotoja është montazh. Ma vodhën paswordin e Insta dhe kanë manipuluar”.

Në foto, Albëria shihej e veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe. Pavarësisht viteve, Hadërgjonaj ka një fizik që e lakmojnë dhe djemtë e rinj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme