Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri publikojnë duetin “Hallakamë”

Prishtinë | 24 Sht 2020 | 17:37 | Nga Ekonomia Online

Albina dhe Labi sapo kanë publikuar duetin e shumëpritur.

Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri kanë lansuar bashkëpunimin e tyre me titull “Hallakamë”, shkruan lajmi.net.

Kënga është me tekst të Petrit Sefajt, e orkestroi Duo Bass, e përcolli me kitarë Astrit Stafia, kurse videoklipin e punoi Publico Group.

Përmes një postimi në Instagram, Labi tha se edhe pas kësaj kënge do të vijnë shumë projekte të tjera, ndërsa nuk la pa e përmend virusin.

“Urime na qoft Albina
Urime publik i dashur!

Kush na e shpërndan, vetëm se na bëni nderë dhe do jemi mirënjohês ndaj jush!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme