Almeda Abazi uron në tre gjuhë Bajramin

Prishtinë | 25 Qer 2017 | 14:16 | Nga

Bukuroshja shqiptare e cila karrierën prej aktoreje po e zhvillon në Turqi Almeda Abazi, shumë herë e ka dëshmuar se është besimtare.

Gjatë muajit të Ramazanit ka publikuar fotografi duke përgatitur dhe duke ngrënë iftare bashkë me bashkëshortin e saj aktorin e njohur turk Toglahan Sayisman, shkruan rtv21.tv

Edhe sot me rastin e festës së “Fitër Bajramit”, Almeda ka uruar gjithë fansat e saj përmes një postimi në Instagram Sotry.

Ajo këtë e ka bërë në tre gjuhë anglisht, turqisht dhe në fund në shqip ka shkruar “Gëzuar Bajramin”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme