Almeda dhe “Çënari” mahnitin fansat me një fotografi me pamje nga deti

Prishtinë | 19 Gus 2017 | 11:10 | Nga

Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë shumë të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale.

Ata janë shumë të pëlqyer në Turqi po aq sa edhe në trevat shqiptare, kjo për shkak të prejardhjes së bukuroshes Abazi, e cila është e martuar prej vitesh me aktorin turk.
Së fundmi, çifti kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale një fotografi mjaft ‘të nxehtë’.

Me shikim nga deti, të veshur në rroba banje, teksa shkëmbejnë përqafime, ata dukeshin më të lezetshëm se asnjëherë.
Fotografia në fjalë i ka dhuruar çiftit me mijëra pëlqime, teksa është pasuar edhe me komplimente të shumta nga ndjekësit e tyre.

View this post on Instagram

?

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme