Ambasadori Kosnett uron këngëtaren Lipa për çmimet Grammy

Prishtinë | 12 Shk 2019 | 12:29 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka fituar dy çmime Grammy, për “Artisten e re më të mirë” si dhe atë për “Këngën më të mirë për zhanrin Dance”.

Për këtë sukses Lipën e ka uruar edhe ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett.

“Urime Dua Lipës për çmimin e saj në Grammy, për artisten e re më të mirë. Gjithmonë mrekulli të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme