Ami dhe Ermali kanë një lajm të bukur: Do të bëhemi 4 (FOTO)

Prishtinë | 14 Sht 2017 | 20:33 | Nga

Një nga çiftet më të dashura për publikun kanë njoftuar një lajm shumë të bukur në lidhje me familjen e tyre. Bëhet fjalë për Ermal Mamaqin dhe Amarda Toskën, të cilët u njohën dhe u dashuruan gjatë kohës që të dy punonin në spektaklin e humorit “Portokalli”, ai si aktor e ajo si moderatore.

Çifti ka një djalë të quajtur Joel, por mesa duket familjes do i shtohet edhe një pjesëtar tjetër, pasi Ami është në pritje të ëmbël.

Ka qenë vetë moderatori i “Xing me Ermalin”, që publikoi në “Instagram” një foto ku shfaqet bashkë me Amin e cila mban në dorë një test shtatzënie që tregon se shumë shpejt ajo do të bëhet nënë.

“Një beb rrugës… Do të bëhemi 4”, shkruan Ermali.

View this post on Instagram

Një beb rrugës…Do bëhemi 4????

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme