Ami dhe Ermali prindër për herë të dytë (Foto)

Prishtinë | 12 Mar 2018 | 14:46 | Nga

Disa muaj më parë u zbulua nga Ermal Mamaqi që bashkëshortja e tij, Amarda Toska ishte shtatzëne në pritje të fëmijës së dytë. Familja, por jo vetëm mezi po e prisnin momentin e ardhjes në jetë të fëmijës.

Dita e sotme ka qenë dita e madhe për familjen Mamaqi që tashmë ju shtua edhe një anëtar. Çdo gjë duket se ka shkuar mirë falë kujdesit të mjekëve të “Spitali Amerikan”. Shumë i lumtur për këtë fakt aktori i njohur dhe moderatori shumë i dashur për publikun ka postuar një foto krah Amardës dhe vajzës të porsaardhur në jetë.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë”, ka shkruar ai duke i treguar edhe publikut lajmin e madh. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë që vajza të ketë jetë të gjatë e të shëndetshme.

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…???

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme