Angela Martini gjithë “nur” pas martesës (Foto)

Prishtinë | 12 Mar 2018 | 19:45 | Nga

Angela Martinit duket gjithë “nur” pas martesës me aktorin rumun, Dragos Savulescu.

Ajo duket e lumtur dhe në formë shumë të mirë.

Bukuroshja me prejardhje shqiptare, është shfaqur me një fustan të zi e të thjeshtë, të cilat i ka kombinua me një palë atlete.

Nuk ka si të mos bjerë në sy edhe gjoksi i saj aq i formësuar, konstaton Indeksonline.

View this post on Instagram

?

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

View this post on Instagram

Ƒօɾҽѵҽɾ Ѵɑӏҽղեմղҽ' Տ Ժɑվ ❤️

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme