Angela Martini “ndez” Ibizan

Prishtinë | 03 Gus 2017 | 19:11 | Nga

Angela Martini ka shfaqur dhe një herë trupin e saj “si një peshk”.

Në rrjetet sociale, ajo ka postuar një fotografi teksa shijon pushimet në Ibiza.

“Fotografi” besohet të jetë i dashuri e saj, një pasanik rumun.

Por, në mediet rozë ka pasur disa komente se Angela ka përdorur “photoshop” tek pjesa e këmbëve. Sidoqoftë, Angela duket e mrekullueshme.

View this post on Instagram

Another great Summer night ?

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

View this post on Instagram

Training

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

View this post on Instagram

Walking with my baby

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme