Angelina Jolie më e thjeshtë se kurrë në supermarket me të birin

Prishtinë | 26 Jan 2021 | 14:35 | Nga Ekonomia Online

Knox Jolie Pitt së bashku me nënën e tij doli për pazar të dielën dhe nga pamjet duket se ai ngjan shumë me të atin, Brad Pitt.

Angelina Jolie ishte përsëri në supermaket me një ndihmës të rëndësishëm në krah për ta ndihmuar atë të merrte gjërat e domosdoshme. Djali i saj 12-vjeçar, Knox Jolie-Pitt, u pa duke drejtuar karrocën.

Edhe pse mbante maskë mbrojtëse, tani është imazhi i babait të tij, Brad Pitt.

Gjashtë fëmijët e Jolie dhe Pitt shpesh shihen duke shoqëruar nënën e tyre në udhëtime pazari në të gjithë Los Anxhelosin, si si grup ashtu edhe vetëm. Angelina që përpiqet të sjellë një ndjenjë të “normalitetit” në jetën e fëmijëve, dhe si rrjedhojë këto blerje janë të zakonshme, si të secilit prej nesh. Pavarësisht nëse janë dyqane të shtrenjta, apo thjesht ndalen në dyqanet artizanale lokale, Angelina përpiqet të ruajë privatësinë dhe nuk i lë paparacët të kuptojnë se ku shkojnë fëmijët e saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme