Angelina Jolie, po rikthehet me bukur se kurrë

Prishtinë | 19 Tet 2021 | 21:32 | Nga Ekonomia Online

Angelina Jolie ka bërë një paraqitje tepër elegante me një fustan ngjyrë kafe derisa është paraqitur në premierën e filmit të saj “Eternals” që u shfaq në LA bashkë me prindërit e saj

Angelina Jolie e ka përcjellur premierën e Eternals në Los Angeles të hënën bashkë me pesë fëmijët e saj, Maddox (20), Zahara (16), Shiloh (15) dhe binjakët Vivienne dhe Knox.

Aktorja (46), është për momentin në një betejë ligjore me babanë e tyre, Brad Pitt.

Jolie ka luajtur përballë Gemma Chan, Salma Hayek dhe Richard Madden në filmin e ardhshëm për superheronjtë, Eternals.

Filmi i Marvel paraqet një garë në mes të qenieve të pavdekshme me fuqi supernjerëzore të cilat jetojnë fshehtas në tokë.

Eternals pritet ta këtë premierën botërore në kinematë e SHBA më 5 nëntor.

Të ngjashme