Angelina Jolie sot feston ditëlindjen e 46-të

Prishtinë | 06 Qer 2021 | 15:51 | Nga Ekonomia Online

Angelina Jolie sot ka festuar ditëlindjen e 46-të. Ajo është parë së bashku në mbrëmjen e së premtes me fëmijët e saj, derisa po shijonte darkën.

Në disa fotografi të siguruara nga MailOnline, bukuroshja brune është parë në një restorant në Los Angeles.

Angelina është vërejtur me një fustan të verdhë, derisa kishte një pamje më shumë natyrale.

Javë para ditëlindjes së saj, aktorja ka qenë pak e ‘hidhëruar’ nga Brad Pitt, pasi ky i fundit mori kujdestarinë e fëmijëve të saj, shkruan Daily Mail.

Në fund të majit, gjykata vendosi që Brad dhe Angelina do të kenë të përbashkët kujdestarinë e të gjithë fëmijëve të tyre, me përjashtim të Maddox, i cili nuk është më i mitur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme