Ankohet pse e quajnë “avokatja seksi”

Prishtinë | 13 Gus 2016 | 15:00 | Nga

Arnida Çapi ankohet shpesh pse cilësohet si “avokatja më seksi në Shqipëri”, duke mos ia vlerësuar më shumë profesionin.

Por, ajo vazhdon të postojë video dhe foto që vënë në pah bukurinë e saj, dhe më pak profesionin.

Ish-asistentja e avokatit Spartak Ngjela, shfaqet më sensuale se kurrë nga San Francisko.

Shihni vetë videot dhe fotot:

View this post on Instagram

#hello from #sanfrancisco ☉

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

https://www.instagram.com/p/BI7d-epAdGp/?taken-by=arnidacapi

View this post on Instagram

New friends today ?Kiki

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

https://www.instagram.com/p/BIu3-RwgEz-/?taken-by=arnidacapi

https://www.instagram.com/p/BIsAITRAl3G/?taken-by=arnidacapi

View this post on Instagram

@pastrim_kimik_lavander ????

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

https://www.instagram.com/p/BIJMCmMg8pg/?taken-by=arnidacapi

View this post on Instagram

#working #beautiful #day #lawoffice #tirana

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme