Arbana Osmani ekspozon gjoksin (Foto)

Prishtinë | 13 Sht 2019 | 16:13 | Nga Ekonomia Online

Arbana Osmani ishte vazhdimisht në fokus të mediave rozë kohët e të fundit, për shkak të ndarjes nga burri dhe thashethemeve ende të pa konfirmuara, për një lidhje të saj me regjisorin Eduart Grishaj.


Ajo njihet për publikun si një moderatore mjaft e dashur dhe pozitive.

Emisionet që asaj ia kanë besuar t’i drejtonte, kanë qenë mjaft të ndjekura nga publiku.

Prej se u nda nga burri, ajo është parë më e “hapur” në paraqitjet e saj publike, edhe pse publiku nuk është mësuar ta shohë Arbanën të ekspozojë pjesët trupore.

Së fundmi nëpërmjet disa InstaStory, ajo është shfaqur mjaft joshëse, duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët./GM

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme