Arbana Osmani viziton Bogën, tregon se cilin ushqim po e shijon

Prishtinë | 25 Pri 2021 | 17:09 | Nga Ekonomia Online

Arbana Osmani në muajin tetor u bë nënë për herë të dytë, djalin moderatorja dhe partneri i saj Eduart Grishaj vendosën ta quajnë Diell

Ajo që nga lindja ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale, kështu duke ndarë foto dhe video si nga përditshmëria po ashtu edhe nga jeta profesionale.

Së fundmi Arbana ka ndarë një fotografi duke shijuar qëndrimin e saj në Bogë pasi ka udhëtuar atje me familjen e saj.

Ndërsa sot ajo ka ndarë disa Instastory dhe njëra ndër to është ushqimi me të cilin ajo nisi ditën në Bogë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme