Arbenita demanton ndarjen nga Fero, poston foto intime nga shtrati

Prishtinë | 13 Tet 2020 | 12:25 | Nga Ekonomia Online


Arbenita Ismajli i ka dhënë fund të gjitha dyshimeve se është ndarë nga Fero.

Modelja ndau me ndjekësit pamje nga shtrati, teksa Fero e përqafonte dhe e puthte.

Çifti shumëpërfolur dukeshin mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin, ndërsa kalonin çaste romantike së bashku.

Marrëdhënia e tyre është shoqëruar disa herë me ulje dhe ngritje, por duket se Arbenita Ismajli dhe Fero e gjejnë gjithmonë rrugën për tek njëri-tjetri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme