Arbenita Ismajli mahnitëse, në fustan elegant thekson linjat trupore

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 15:37 | Nga Ekonomia Online

Arbenita Ismajli njihet për format e saj tërheqëse dhe bukurinë natyrale, dhe modelja e njohur sjellë vazhdimisht imazhe atraktive në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Joshëse është shfaqur edhe në fotografinë e fundit, në të cilën Arbenita dukej mahnitëse dhe plotë shkëlqim.

Modelja nga Kumanova, shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe taka ngjyrë ari me litarë deri mbi gjunjë, duke theksuar kështu këmbët e gjata dhe tërheqëse.

Arbenita pranoi komplimente të shumta nga fansat për paraqitjen, ndërsa ajo që bie në sy janë rikthimi i linjave të trupit pak kohë pasi u bë nënë.

Të ngjashme