Arbenita “ndez” rrjetin me foto të nxehta, shfaq të pasmet seksi

Prishtinë | 03 Mar 2020 | 08:32 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka vazhduar që të tregoi asetet e saj në rrjetet sociale

Arbenita, pasi që Fero publikoi një video ku shihet duke e puthur në gjumë, ka postuar foto të tjera në Instagram.

Bukuroshja ka postuar një të tillë ku tregon të pasmet e saj tepër seksi derisa ka uruar natën e mirë për fansat e saj.

Më parë Arbenita kishte pozuar një foto tjetër ku tregon asetet e saj seksi në një triko të zezë, derisa në një foto tjetër ajo shihet duke ekspozuar gjoksin seksi të saj./ge

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme