Arbenita ‘ngacmon’ ndjekësit, pozon me pantallona gjysmë të zhveshur

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Arbenita erdhi provokuese në paraqitjen e fundit.

Arbenita Ismajli është emër që u bë i njohur për publikun që prej lidhjes me reperin Fero, shkruan lajmi.net.

Modelja është shumë aktive në profesionin e saj, teksa vazhdimisht sjell fotografi të reja, ku shfaqet shumë joshëse.

Njësoj veproi edhe së fundi, teksa u shfaq e veshur me një ‘bodysuit’ të zi dhe një palë xhinse, gjysmë të zhveshura.

Modelja provokoi me xhinset e zbërthyera, ndërsa theksoi edhe një herë fizikun e përsosur, për të cilin edhe komentohet vazhdimisht.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero shpeshherë kanë qenë pre e thashethemeve për krizë në lidhjen e tyre, por ata po e shijojnë në maksimum këtë romancë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme