Arbenita pas banjos… në Instagram

Prishtinë | 05 Dhj 2019 | 00:37 | Nga Ekonomia Online

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka vazhduar me foto provokative

Bukuroshja, e cila ka një lidhje të çuditshme me reperin Fero, ku herë janë dhe herë nuk janë në lidhje, ka postuar një foto ku duket se e ka shumë nxehtë.

Ajo sapo ka dal nga banjo dhe shihet qartë që nuk ka të brendshme e poshtë fotos ajo ka edhe një mesazh interesant.

“E pashqetësuar”, ka shkruar modelja.

Ndryshe modelja është duke qëndruar në Palma de Mallorca të Spanjës, ku është duke reklamuar për një markë të njohur botërore të veshjeve.

View this post on Instagram

Unbothered @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

💎 @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

I am my own muse 🖤 @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Të ngjashme